Je hormonální joga vhodná i pro mě?

Je hormonální joga vhodná i pro mě?

Ve společnosti se stále ještě traduje předsudek, že jóga je určena pouze těm mladším, těm štíhlejším, těm ohebnějším… A tak si řada z vás logicky klade otázku, je jóga vhodná i pro mě?

Dovolím si v tuto chvíli odpovědět za Vás. Jóga je vhodná pro každého, ano dámy, pro každého, bez rozdílu věku či kilogramů navíc. A nemusíte se obávat ani toho, že Vás bude někdo nutit dát si nohu za krk 🙂

Lekce hormonální jógy jsou vedeny v maximálním počtu 10 lidí, případně je možnost i výuky individuálně třeba u Vás doma. Snažím se o maximálně individuální přístup, každý máme jiné tělo a každý řešíme něco jiného.

Cílem je nejen srovnat Vaše hormony ale i Vaší psychiku. Naučit se rozumět svému tělo a užívat si života bez zbytečných projevů menopauzy či jiných neduhů hormonální nerovnováhy, které nás v různých etapách života mohou potrápit.

Důkazem, že hormonální jóga je určena opravdu všem je snad nejvíce její samotná představitelka, Dinah Rodrigues (více o ní v části věnované zakladatelce hormonální jógové terapie). Dinah je nyní 88 let, těší se velmi dobrému zdraví a je ve výborné mentální kondici. V létě 2015, kdy jsem absolvovala její kurz, měla za sebou již několikaměsíční „turné“ po světě, kdy vyučovala svou techniku nové lektory.

Napsat komentář