O MNĚ

NĚCO MÁLO O MÉ JÓGOVÉ PRAXI

S jógou jsem se setkala v podDSC_6046statě náhodou před více než dvanácti lety. Hledala jsem tehdy cvičení, které by mně po dlouhých hodinách v kanceláři protáhlo, uvolnilo bolavá záda a zpevnilo svalstvo. Jaké bylo mé překvapení, když se mi dostalo vše výše uvedené a jako bonus ještě něco navíc. Jóga se v následujících letech více a více „vkrádala“ do mého života a já po letech zjistila, že už není jen „doplňkem“ k práci v kanceláři, ale že postupně vytlačuje všechny falešné ambice a touhy po kariéře.
Od Power jógy, se kterou jsem tehdy začínala, jsem se posunula ke klasičtější Hatha józe a vědomé a ženské Jin józe. Začala jsem se také zajímat o historii jógy a především o její duchovní přesah. Absolvovala jsem kurz pro jógové učitele a další prohlubující kurzy a semináře. A především začala jsem se učit žít v přítomnosti.
Čím dál více pociťuji onu velkou jógovou pravdu, že skutečné štěstí nesídlí mimo nás, ale jen a pouze uvnitř nás samých. V józe prostřednictvím jógových pozic, vědomého dýchání a meditace nacházím cestu sama k sobě. A při svých lekcích se snažím, abyste po dlouhých hodinách v kanceláři odcházeli nejen příjemně protažení a uvolnění, ale možná i s něčím navíc… Namasté

Kurz učitele Hatha jógy, Kurz jógové terapie ČR , Kurz jógové terapie Srí Lanka, Kurz hormonální jógové terapie pro menopauzu a hormonální nerovnováhu s Dinah Rodrigues, Tajemství pánevního dna Metoda 3×3 s Renatou Sahani a další rozšiřující lektorské kurzy.

Napsat komentář