Zkušenosti s kurzy hormonální jógy

Pokud se i Vy chcete podělit o zkušenosti nejen s mými kurzy JIN jógy, hormonální jógové terapie, ale i hormonální jógou nebo jógou obecně, napište mi prosím na email tana@dharmajoga.cz.


Dobrý den, Táňo.

Byla jsem na Vašem kurzu 18.-19.2.. O celé hormonální józe jsem se blíž dozvěděla od Moniky Koťarové, která mi Vás právě doporučila.

„Opáčko“ sestavy jsem v daném termínu bohužel nemohla absolvovat, což mě celkem mrzí. Kdyby byla ještě nějaká další možnost, budu ráda.

Sestavou už jsem se pomalu prokousala. Zatím ještě ne úplně pravidelně, spíš podle možností, ale většinou se k tomu 3-4x týdně dostanu. Jak jsem zjistila, je to téměř návyková záležitost : ) Všechno jde už skoro po paměti, ale ty poslední cviky ve svíčce jsou pro mě pořád dost náročné, tak se podkládám velkým balonem : )

Dodatečně ještě děkuji za celý kurz. Poznání tohoto systému je pro mě určitě přínosný. Jsem zvědavá, jestli to postupem času něco udělá i s mými problémy se štítnou žlázou, na které jsem před půl rokem narazila. Každopádně, i kdyby ne, tak se po tom cvičení vždy cítím dobře a vyrovnaně.

Mějte se krásně a ať se Vám daří.

Karolína B.


Milá paní Táňo,

velice Vám děkuji za kurz hormonální jógy v centru Polská 6, Praha 2, který jsem absolvovala od 16. února do 22. března. Bylo velmi příjemné cvičit pod Vašim laskavým vedením, které mi již nyní chybí… Musím konstatovat, že s tak milou a laskavou cvičitelkou jsem se ještě nesetkala. Vše bylo velmi dobře vysvětleno a názorně ukázáno. Vždy po lekci jsem i přes svoje menší pohybové potíže šla prodýchaná, uvolněná a zrelaxovaná. Sama v domácím prostředí si tak dobře nezacvičím. Uvítala bych, kdyby kurz byl o něco delší – takové opakovací lekce celé sestavy.

Doufám, že se mi podaří vytrvat v pravidelném cvičení a že se dostaví očekávané výsledky.

Se srdečným pozdravem a díky

Jarmila R. 🙂

 


Dobrý večer milá Táňo,

děkuji Vám ještě jednou za nejlepší prožitek při cvičení JIN jógy. Vedete ji báječně. Jsem velmi spokojena a již teď vím, že chci i nadále pokračovat! Nikdy jsem nebyla tak jistá:) V JIN józe jsem našla kus sebe. Našla jsem to, co hledám celý život a to doslova! Nikdy se mi ještě podařilo se na tolik soustředit na cvičení jako nyní s Vámi a s touto skupinou. Líbí se mi, jak dáváte prostor pro každého – tj. zdůrazňujete procítění jednotlivých svalů jedince, abychom si uvědomili, kde máme zablokovanou energii.

S pozdravem příjemného týdne

Ve středu se těším naviděnou

Jitka H.